O nas

NAKLEJKINAWSZYSTKO.PL

Drzewo genealogiczne naszej marki (dla naszych stałych i niezawodnych klientów:)

  ABSURD >ABSURD1>ABSURD2

Obecnie funkcjonujemy jako marka handlowa firmy

NAKLEJKI PLUS

Znajdziecie ją Państwo pod adresem: www.naklejkiplus.pl

(Zapraszam)

Krótko o historii:


W 1991 (jeszcze na studiach) wpadliśmy na pomysł produkcji t-shirtów z sentencjami ówczesnego prezydenta Lecha W. Koszulki “Bendem Prezydentem”, “Nie chcem ale muszem”  “O take Polske walczyłem” i inne okazały się przebojem.
Nagle nasz zwariowany pomysł przerodził się w ogólnie znaną instytucję i należało nadać jej nazwę. Uznaliśmy, że najbardziej adekwatne będzie stworzenie firmy pod nazwą ABSURD (potem ABSURD1 i ABSURD2)
Ale prezydent odszedł, a następni nie byli już tak atrakcyjni medialnie więc poszukaliśmy kolejnej niszy na nową ciekawą działalność…
Tak wprowadziliśmy na polski rynek naklejkowe plomby gwarancyjne. Zupełnie nowy wtedy na naszym rynku wyrób wymusił na nas konieczność nieustannego pogłębiania wiedzy w tej materii, nawiązywania i umacniania kontaktów handlowych oraz poszerzania gamy naszych produktów.
Zabawna nazwa firmy przestała pasować do całkiem poważnej działalności poligraficznej i tak zrodziły się NAKLEJKINAWSZYSTKO.PL… Nowy szyld  oddaje nasze dążenie do sprostania wszelkim potrzebom  klientów, dla których rozwiązaniem ich bieżącego problemu jest właśnie specyficzna naklejka.
Poza wszelkiego typu   naklejkami wykonujemy większość prac wykorzystujących takie techniki druku jak offset, sitodruk, druk cyfrowy i termotransferowy, solventowy …